EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’den 750 TL taksitle İstanbul’da konut satın alma fırsatı!

TOKİ İstanbul’da inşa edilen 3 sosyal konut projesini bu yaz içerisinde satışa sunacak.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul’da hayata kazandırılan 3 sosyal konut projesi bu yaz satışa sunulacak. Dar gelirli vatandaşlar için Silivri ve Kayabaşı lokasyonlarından inşa edilen 3 bin 500 adet sosyal konut yaz aylarında satışa çıkarılacak.

Türkiye’nin dört bir yanında dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ İstanbul Avrupa Yakasında Silivri ve Kayabaşı lokasyonlarında hayata kazandırdığı 3 bin 500 adet sosyal konutu yüzde 25 peşin, 120 ay vade olanağı ve ortalama aylık 750 TL taksit tutarları ile satışa sunacak.

Yılın ilk çeyreğinde 21 bin konut satıldı

İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde de dar gelirli vatandaşı konut sahibi yapmayı sürdüren TOKİ, 2018 yılının ilk çeyreğinde 21 bin konut satışı gerçekleştirdi. Satılan konutların tamamı dar gelirli vatandaşlar için geliştirildi.

Yazın 3 bin 500 sosyal konut satışa çıkacak

İstanbul’da 2018 yılı yaz aylarında da sosyal konut projelerini satışa çıkaracaklarını söyleyen TOKİ Başkanı Ergün Turan, “En az 3 kez kurayla sosyal konut satışa çıkaracağız” dedi.

Turan, “Yaklaşık 3 bin 500 konut alt gelir grubu vatandaşlarla buluşacak” diye konuştu.

Ayda 750 TL taksitle İstanbul’da konut satın alma imkanı!

İstanbul Avrupa Yakasının Silivri ve Kayabaşı lokasyonlarında dar gelirli vatandaşlar için inşa edilen 3 bin 500 adet sosyal konut bu yaz satışa sunulacak. İstanbul’da dar gelirli vatandaşa sunulan konutlarda yüzde 25 peşin 120 ay vade imkanı ve ortalama ayda 750 TL’lik taksitler sunulacak.