Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ yurt genelinde ürettiği konutlarla dar gelirliye umut olmaya devam ediyor

Türkiye genelinde ürettiği sosyal konut projeleriyle dar gelirli vatandaşa ümit olan TOKİ’den nisan ayında 3 bin 183 konutlu ihale!

Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) nisan ayı içerisinde toplam 3 bin 1283 konut barındıran projelerini ihaleye çıkaracak. Yurt genelinde özellikle alt gelir ve orta alt grubunda yer alan vatandaşların barınma gereksinimlerini karşılamak için sosyal konut projeleri üretmeye devam eden TOKİ nisan ayı içinde 5 farklı ihale ile sektöre 3 bin 183 adet daha sosyal konut kazandıracak.

Öncelikli olarak alt gelir grubuna itap eden TOKİ’nin yeni sosyal konut projeleri vatandaşın yüzünü güldürecek Her yıl binlerce vatandaşın konut satın alma hayalini gerçeğe dönüştüren TOKİ yurdun farklı noktalarında alt ve orta gelir sınıfına hitap eden toplam 3 bin 183 adet daha sosyal konuta imza atıyor. Projelerin ihaleleri nisan ayı içinde yapılacak.

Temel gereksinimlerden biri olan barınma ihtiyacını yurt genelinde sonlandırmak için ucuz konut projeleri üreten TOKİ özellikle dar gelir sınıfında yer alan vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Öncelikli segmenti alt ve orta alt gelir grubunda yer alan vatandaşları içeren

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ hayata kazandırdığı toplu konutlar sayesinde Türkiye’deki barınma ihtiyacını adım adım sonlandırıyor.

Emekli ve alt gelir sınıfı aileler için Çorum, Çanakkale ve Kırklareli’de üretilen konutların ihalesi 11 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. İhale 14.30’da yapılacak.

İstanbul Şile TOKİ Konutları, Konya’da yapılacak TOKİ Konutları projelerinin ihaleleri. İstanbul Silivri TOKİ Konutları ise sırasıyla 2-3 ve 5 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak.

İhaleleri nisan ayı içinde gerçekleşen sosyal konut projelerinin yapım aşamaları da üstlenici firmaların belirlenmesinin hemen ardından başlayacak. TOKİ’nin toplu konut projelerinde hak sahipleri kura yöntemi ile belirlenerek konut teslimleri kısa sürede yapılacak.