Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ terör mağdurları için konut üretmeye devam ediyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye’nin dört bir yanındaki konut ihtiyacını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye’nin dört bir yanındaki konut ihtiyacını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında haklın konut ihtiyacını karşılamak için sosyal konut üretimine devam ediyor. TOKİ şimdi de terör mağduru vatandaşların oluşan barınma ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Hakkari’nin Yükseova ilçesinde meydana gelen PKK terör örgütü saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için TOKİ tarafından yapılan konutların inşası devam ediyor. Yüksekova ilçesi Esenyurt Mahallesi’nde yapılan 3 bin 63 adet konutun yapım aşamalarının tamamlanması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

TOKİ tarafından Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Esenyurt Mahallesi’nde terör mağduru vatandaşlar için yaşama kazandırılan 3 bin 63 adet konutlu projedeki binaların çoğunun kaba inşaatı tamamlandı. Tamamlanan binalarda mantolama işlemlerine geçildi. İnce işlemler için firma ekipleri çalışmaları başlattı. Kaba inşaatı henüz tamamlanmayan diğer binalar için de çalışmalar canla başla yürütülüyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı,konuyla ilgili olarak basın mensuplarına yaptığı açıklamada ilçede konutların inşası dahil her alanda çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ifade etti.

Kaşıkçı, ilçede TOKİ tarafından inşa edilen 3 bin 63 adet konutun 2018 yılı sonunda sıcak bir yuvaya dönüşeceğini ve bu alanda emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.