Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ Tarsus’ta toplu konut çalışmalarına başladı

Mersin’in Tarsus ilçesinde TOKİ’nin inşa edeceği konut projeleri için Kalkınma Bakanı Müşaviri Kızıl önderliğindeki heyet inceleme yaptı.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ tarafından Mersin’in Tarsus ilçesinde de toplu konut projeleri üretilecek.

Tarsus ilçesine gelen Kalkınma Bakanı Müşaviri Mustafa Kızıl başkanlığındaki heyet, TOKİ konutları için arazi incelemesi yaptı.

Yatırım Danışmanı Bayram Şahin, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Gül, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayri Erdoğan, Milli Emlak Müdürü Şerafettin Çağatay, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri ile TOKİ Genel Müdürlüğü personelinden oluşan heyet, Kaleburcu Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.

<hürriyet’te yer="" alan="" habere="" göre,="" tarsus'ta="" tokİ="" çalışmaları="" için="" düğmeye="" basıldığını="" İlçe="" başkanı="" gül,="" emekli,="" dar="" ve="" orta="" gelirli="" vatandaşlara="" ucuz="" konut="" müjdesi="" verdi.="" kaleburcu="" mahallesi="" mevkiinde="" hazineye="" ait="" yan="" yana="" değişik="" parsellerde="" yaklaşık="" 90="" dönümlük="" bulunduğunun="" belirlendiğini="" ifade="" eden="" gül,

"Toplu konut yapılması konusunda gördüğümüz arazilerle ilgili herhangi bir pürüz olup, olmadığını yerel yönetimler ve resmi kurumlarımız belirleyecek. Şu anda sıkıntılı bir konu gözükmüyor. Ancak ilgili müdürlüklerimiz çalışmalarını yoğunlaştırıp, toplu konut yapılacak olan alanları belirleyecekler. Özellikle evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımız ile emekli vatandaşların ev sahibi olabilmesi için bu çalışmalar önemli. Uzun zamandır hayali kurulan bir projeyi hayata geçirebilmek için yoğun bir çalışma içine girdik. İnşallah Toplu Konut yapımlına başlanılacaktır" dedi.