EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ Silivri Konutları'nda ilk kura çekilişi yarın yapılacak!

TOKİ tarafından İstanbul Avrupa Yakası Silivri'de konumlandırılan dar ve orta gelirli aileler için Silivri Toplu Konut projesinde ilk kura çekilişi yarın yapılacak.

Türkiye'nin toplu konut üreticisi tarafından hem büyük kentlerde hem küçük bölgelerde konut üretimleri hız kesmeden devam ediyor. Dar ve orta gelirli ailelerin konut alımında ilk tercihi olan TOKİ Konutları her bütçeye uygun cazip ödeme imkanları ile yurdun dört bir yanında konut satın alma imkanı sağlanıyor.

ÇEKİLİŞKER 11-12 TEMMUZ TARİHLERİNDE YAPILACAK!

TOKİ tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Silivri'de yaşama kazandırılan TOKİ İstanbul Silivri Konutları projesinde kura çekilişi ile hak sahipleri tespit edilecek. 11 ile 12 Temmuz tarihleri arasında kura çekilişlerinin yapılacağı projede başvurular ise 29 Haziran 2018 tarihinde sona ermişti. Kapasitesinin 10 katı başvuru alınan projede kuralar için geri sayım başladı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sınır ilçelerinden Silivri ilçesinde yaşama geçirilen TOKİ İstanbul Silivri Konutları’nda dar ve orta gelirli vatandaşlar için 2+1 ve 3+1 kat planlarında toplam bin 356 adet daire seçeneğine yer veriliyor.

SOSYAL YAŞAM ALANI

Hem modern hem de geleneksel mimari ögelerinin diğer TOKİ projelerinde olduğu gibi bir arada kullanıldığı projede salt bir barınma alanının çok ötesinde bir sosyal yaşam merkezi inşa ediliyor. Kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan projede hem dar gelirli aileler hem de orta gelirli aileler kendilerine uygun bir daire bulabiliyor.

DAR VE ORTA GELİRLİ AİLELERE YÖNELİK 1+1 VE 2+1 KONUT SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Başvurularının en son 29 Haziran Cuma günü alındığı projede kura çekilişleri için geri sayım süreci başladı. Çekilişlerinin 11 ile 12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmesi hedeflenen TOKİ İstanbul Silivri Toplu Konutları’nda dar gelirli vatandaşlara yönelik 2+1 kat planında toplam 934 adet ve orta gelirli vatandaşlara yönelik 3+1 kat planında toplam 422 adet daireye yer veriliyor.

İLK KURA ÇEKİLİŞİ YARIN YAPILACAK!

Tamamında bin 356 adet daire yer alan projede "Asil Hak Sahibi Belirleme Kurası" noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 11-12 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak. Hak sahiplerinin belirlenmesinin ardından başvuru teminatı iadeleri 18 Temmuz 2018 tarihinden itibaren yapılmaya başlanacak.