EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ Kuzey Kent’in ilk etabındaki konutlar sahiplerini buldu

TOKİ ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ortaklığında başkentinde Kuzey’inde yaşama geçirilen TOKİ Kuzey Kent’in ilk etabındaki 250 konut sahiplerini buldu.

Türkiye’nin dört bit yanında dar gelirli aileler başta olmak üzere genel konut ihtiyacını karşılamak için sosyal konut projeleri üreten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Ankara Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde sektöre kazandırılan Kuzey Kent projesinin ilk etabında yer alan 250 konut için açık artırma yapıldı.

TOKİ’nin Merkez Binası’nda yer alan konferans salonunda gerçekleştirilen açık artırma ile Ankara’nın kuzeyinde sektöre kazandırılan TOKİ Kuzey Kent projesinin ilk etabında yer alan ilk 250 konutun satışı gerçekleştirildi. Açık artırma usulü ile satışa sunulan konutlardan birine sahip olmak isteyen vatandaşlar katılım için 10 bin TL teminat ödediler. Açık artırmaya internet üzerinden de katılım sağlandı. Program sonunda ilk etapta yer alan 250 konut sahiplerini buldu.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ortaklığında başkentin kuzey bölgesinde yaşama geçirilen proje Protokol Yolu Esenboğa Havalimanı güzergahında yer alıyor.
1 milyon 655 bin metrekare büyüklüğünde alan üzerine yayılan TOKİ Kuzey Kent projesinde toplam 5 bin 82 konuta yer veriliyor. Projede yer alan ilk 250 konut açık artırma ile satışa sunuldu.

Satışı gerçekleştirilen projenin ilk etabında toplam 250 konuta yer verildi. TOKİ Kuzey Kent’in ilk etabında yer alan konutlar 3+1 ve 4+1 tipinde konutlardan oluşuyor. Projenin ilk etabında yer alan dairelerin fiyatları 235 bin TL ile 578 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.
Konut alıcısına 3 farklı ödeme planı sunulan projeden daire satın alanlar vatandaşlar yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla 120 aya kadar vadelendirme imkanında yaralanabiliyorlar.