Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ Konutları’nda son kalan 21 daire için son başvuru 13 Temmuz’da!

TOKİ tarafından Sivas Kılavuz Mahallesi’nde hayata geçirilen sosyal konut projesinde kalan son 21 adet 115 metrekare 3+1 daire satışa çıkıyor.

Ürettiği sosyal konut projeleri ile yurt genelindeki barınma ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden TOKİ tarafından Sivas’ın Kılavuz Mahallesi’nde hayata kazandırılan TOKİ Sivas Kılavuz Konutları’nda kalan son daireler de satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal ve toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sivas’ta hayata kazandırılan TOKİ Sivas Kılavuz Konutları projesinde kalan son 21 adet 3+1 kat planında ve 115 metrekare büyüklüğündeki belediyeye ait olan konutlar satışa çıkıyor.

Sivas Belediyesi’ne ait olan son 21 konut satışa sunuluyor. Sivas Belediyesi tarafından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, toplam 902 adet konuta yer verilen projede Sivas Belediyesi’ne ait olan 224 adet konutun büyük bölümü ihaleyle satışa sunuldu.

TOKİ Sivas Kılavuz Konutları’nda belediyeye ait olan ve geri kalan son 21 konut ise tekrardan satışa sunulacak.

Satışı yapılacak Sivas Belediyesi’ne ait TOKİ Sivas Kılavuz Konutları’nda büyüklüğü 115 metrekare ve 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçenekleri yer alıyor.

Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatları ise 154 bin TL ile 175 bin TL arasında farklılık gösteriyor. TOKİ Sivas Kılavuz Konutları projesinde yer alan 3+1 daire seçeneklerinden birisine sahip olmak isteyen vatandaşların en geç 13 Temmuz 2018 tarihine kadar Sivas Belediyesi Gelir Müdürlüğüne başvuruda bulunması gerekiyor.