Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ Kayaşehir Konutları'nda ihaleden sonra detaylar belli oldu

Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul Kayaşehir lokasyonunda hayata geçirilen 862 konutlu projenin detayları açıklandı.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen bölgelerinden Kayaşehir’de yaşama kazandırılan TOKİ Kayaşehir Konutları projesinin detayları sonunda belli oldu. Projenin görüntüsüne ilişkin görseller de kamuoyu ile paylaşıldı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yurdun dört bir yanında dar ve orta gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için konut üretimlerine devam ediyor. TOKİ tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en dikkat çeken lokasyonlarından Kayaşehir’de sektöre kazandırılan TOKİ Kayaşehir Konutları projesinin detayları belli oldu.

İhalesi yapılan projede toplam 862 adet konuta yer veriliyor. Projede yer alan konutların yanı sıra 2 adet de ticaret merkezine yer verildi. TOKİ Kayaşehir Konutları projesinde 40 tane 1+1 planlı daire, 190 tane 2+1 planlı daire, 514 tane 3+1 planlı daire, 118 tane de 4+1 planlı daireye yer verildi.

Şık ve modern mimarisi ile Kayaşehir bölgesinin şehir siluetinde önemli bir yere sahip olması beklenen TOKİ Kayaşehir Konutları projesinde ahşap görünümlü kaplamalar ve ferforje korkuluklara sahip büyük pencere detayları oldukça ilgi görüyor.

Sunduğu son derece zengin sosyal olanaklar ile de dikkat çeken TOKİ Kayaşehir konut projesinin tüketiciye sunduğu hizmetler arasında ise;

  • Kapalı otopark

  • Yüzme havuzu

  • Güvenlik hizmetleri

  • Spor alanları

  • Yürüyüş parkurları

  • Cami

  • Okul

  • Geniş peyzaj alanları yer alıyor.