Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ İstanbul Silivri Konutları’nda kura çekilişleri için geri sayım başladı!

TOKİ İstanbul Silivri Konutları’nda 11-12 Temmuz tarihlerinde yapılan kura çekilişi ile hak sahipleri belli olacak! Geri sayım başladı!

Türkiye genelinde dar gelirli aileler başta olmak üzere oluşan konut ihtiyacını karşılamak için ‘dost eli’ yaklaşımıyla çalışmalarını devam ettiren TOKİ İstanbul’da da dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapıyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal ve toplu konut üreticisi Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından dar ve orta gelirli ailelere yönelik İstanbul Silivri’de geliştirilen sosyal konut projesinde hak sahipleri 11-12 Temmuz tarihlerinde yapılan kura ile belli olacak.

Anadolu illerinde olduğu gibi İstanbul gibi büyük kentlerde de dar ve orta gelirli ailelerin uygun fiyatlarla konut sahibi olması için çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ’nin Silivri ilçesinde hayata kazandırdığı İstanbul Silivri TOKİ Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 kat planlarında tasarlanan toplam bin 356 adet konut yer alıyor.

Kapasitenin çok üzerinde başvuru alan Silivri Konutları’nda hak sahiplerinin belirlenmesine sayılı günler kaldı. Kura başvurularının 29 Haziran Cuma günü sona eren projenin kura çekilişleri ise 11 ile 12 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

TOKİ İstanbul Silivri Konutları’nda yer alan bin 356 adet konut için yaklaşık 20 katı başvuru alındı. Projeden konut satın almak için çekiliş başvurusu yapanların sayısı 20 bin 639 kişi olarak kaydedildi.

İstanbul Silivri TOKİ Konutları’nda “Asil Hak Sahibi Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 11-12 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak.