EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ 287 iş yerini açık artırmayla satışa sunuluyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Bitlis’te yaşama kazandırılan ticaret merkezi bünyesindeki 287 iş yerini açık artırma ile satışa sunuyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından sektöre kazandırılan TOKİ Bitlis Ticaret Merkezi projesinin inşaatı tamamlandı. Projede yer alan 287 adet iş yeri için başvurular 18 Temmuz 2018 ile 2 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak.

‘Açık Artırma Usulü’ ile satışa sunulması planlanan TOKİ projesinde yer alan iş yerlerinin büyüklükleri ise 21 metrekareden başlangıç gösterip 164 metrekareye kadar yükseliyor. TOKİ’nin satışa sunacağı için iş yerlerinde fiyatlar 54 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan iş yerlerinde hak sahipleri belli olduktan sonra yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade ile satın alınabilecek.

TOKİ tarafından Bitlis’te satışa sunulacak iş yerleri için başvurular 18 Temmuz – 2 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
2 Ağustos 2018 Salı günü saat 14.00’da Bitlis Kültür Merkezi’nde müzayede yapılacak. Müzayedeye www.emlakyonetim.com.tr internet adresi üzerinden çevrimiçi olarak da açık satışa katılım gösterilebilecek. Canlı yayından da teklifler verilebilecek.

TOKİ’den Bitlis’te hayata geçirdiği inşaat çalışmaları tamamlanan 287 iş yerinin satışına ilişkin detaylı bilgiler www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden öğrenilebilecek. Ayrıca isteyenler de 444 86 54 numaralı telefona ulaşarak satışa sunulacak iş yerleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler.