EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ 2018 indirim kampanyası 24 Nisan’da başlıyor

TOKİ’nin her yıl duyurduğu indirim kampanyası bu yıl 24 Nisan 2018 tarihinde başlayacak. Başvurular 18 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından her yıl düzenlenen peşin ödemelerde indirim kampanyasının 2018 ayağı 24 Nisan 2018 tarihinde başvuru almaya başlayacak. Başvurular ilgili bankalar vasıtasıyla 18 Mayıs 2018 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

TOKİ’nin iş yer ive konutlarından birine sahip olmak isteyen vatandaşlar peşin ödemelerinde yüzde 20 indirim hakkı elde edecekler. Kampanyanın diğer güzel yanı ise yıl içinde borcunu tamamen kapatmayanlar da bu indirimden belirli oranda peşin ödeme yapabildikleri takdirde fayda saplayabilecekler.

TOKİ tarafından her yıl düzenlenen peşin ödemelerde indirim kampanyası 2018 yılında 24 Nisan tarihinde start alıyor. Peşin konut ve iş yeri almak isteyen vatandaşlara ve ödemelerin tamamını kapatmasalar da belirlenen oranda peşin ödeme yapabilecek vatandaşlara yüzde 20 oranında indirim hakkı tanınacak.

Anlaşmalı bankalar vasıtasıyla yapılacak olan başvurular 24 Nisan tarihinde start alıp 18 Mayıs tarihinde son bulacak. TOKİ’nin her yıl düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyasının 2018 yılındaki tarih ve koşullarının belli olduğunu belirten TOKİ Başkanı Ergün Turan, bu yıl esnek ödeme kampanyası sunduklarını duyurdu.

2018 yılında TOKİ’nin düzenlediği peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyasından borcunun tamamını kapatmayacak olan vatandaşların da fayda sağlayabileceğini önemle belirten TOKİ Başkanı Turan, “Borcunun tamamını kapatamayacak vatandaşlarımız borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanabilecek. Kampanyamızdan, satışları

2016 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2016 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dâhil edilmemiştir" diye konuştu.