EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TMT Suite'de hemen teslim 2+1 konutlar 335 bin TL'den başlıyor

Çukurova Gayrimenkul tarafından Adana’nın Seyhan ilçesinde hayata geçirilen TMT Suite projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 335 bin TL’den başlıyor.

SON Şirketler Grup'un gayrimenkul ayağı Çukurova Gayrimenkul tarafından Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde hayata geçirilen TMT Suite projesinde konutlar hemen teslim edilebiliyor. Hemen teslim 2+1 konutların fiyatları 335 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

TMT Suite projesinde yer alan tüm konutlar 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerden oluşuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 130 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan projede banka kredisi kullanılarak daire alınabiliyor. Karma konseptte tasarlanan TMT Suite konut projesinde konutların yanı sıra mağazalar ve dükkanlar da bulunuyor. Hemen teslim konut ayrıcalığıyla satışları devam eden projeden daire sahibi olmak isteyenlerin şartlarına uygun ayrıcalıklı ödeme alternatifleri sunuluyor.

Adana’nın merkez ilçesinde Seyhan’da konumlandırılan modern projede sağlanan sosyal olanaklar arasında ise otopark, güvenlik gibi standart özelliklerin yanı sıra yürüyüş alanları, yeşil alanlar ve çocuklar için oyun alanları gibi lüks özellikler de bulunuyor.

TMT Suite’de Tamamı 2+1 dairelerden oluşan 130 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış daireler hemen teslim avantajıyla 335 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projeden daire sahibi olmak isteyenlerin şartlarına uygun ödeme alternatifleri geliştiriliyor. Ayrıca konut kredisi alınarak ödeme yapılması da mümkün. TMT Suite Çukurova Gayrimenkul avantajıyla Adana’nın markalı konut projelerinde gözde lokasyonu merkez Seyhan ilçesinde konumlandırıldı. Proje sunduğu sosyal olanaklar ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor.