EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

The Mandarins Acıbadem’in yüzde 65’i satıldı

Mandarins Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Kadıköy lokasyonunda hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin yüzde 65’i satıldı.

Mandarins Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’un Kadıköy bölgesinde yükselen The Mandarins Acıbadem projesi 493 adet konut ve 32 adet ticari birimden meydana geliyor.

23 katlı 2 blok halinde dizayn edilen The Mandarins Acıbadem projesinde 1+1 daireler 62 ila 82 metrekare, 2+1 daireler 100 ila 115 metrekare, 2+1 dubleksler 135 ila 151 metrekare, 3+1 daireler ise 150 ila 179 metrekare şeklinde tasarlandı.

The Mandarins Acıbadem teslim tarihi

550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etap inşaat çalışmalarının yüzde 75’i tamamlandı. Projedeki dairelerin yüzde 65’i ise satılmış durumda. The Mandarins Acıbadem’de teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması öngörülüyor.

The Mandarins Acıbadem projesi Bağdat Caddesi’ne 3 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 2 kilometre, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım hatlarına oldukça yakın mesafede yükseliyor.

The Mandarins Acıbadem projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness center, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.