EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

The Mandarins Acıbadem görücüye çıkıyor

Ön satışlarına kısa bir süre önce başlanan The Mandarins Acıbadem projesi Mandarins Gayrimenkul imzasıyla İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Kadıköy'de yükseliyor.

The Mandarins Acıbadem ile sektöre iddialı bir giriş yapan Mandarins Gayrimenkul, yeni projesinin detaylarını basın ile paylaşmaya hazırlanıyor. İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından birinde konumlandırılan The Mandarins Acıbadem projesinin detayları 18 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek lansmanda açıklanacak.

Kadıköy meydana 50 metre, metro ve metrobüse 80 metre, Avrasya Tüneli'ne 100 metre, Marmaray'a 2,7 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Kalamış Marina'ya 3 kilometre mesafede inşa edilen Th Mandarins Acıbadem, sakinlerinin trafik sorununu ortadan kaldırmaya haazırlanıyor.

Toplamda 493 daireye yer verilen The Mandarins Acıbadem'de alanları 62 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Tarihi Salı Pazarı'nın hemen yanında yükselen projeden lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulalrıyla daire sahibi olunabiliyor.