EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teşvik devletten, kampanya Eroğlu’ndan: Skyland İstanbul’da peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim

Konut sektörünün lider isimlerinden Eroğlu Gayrimenkul de Skyland İstanbul projesi ile konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil oldu.

“Teşvik devletten, kampanya Eroğlu’ndan” diyen Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesinde peşin alımlarda 15 Haziran 2018 tarihine kadar yüzde 20 indirim uygulayacak.

Devlet tarafından yapılan KDV indirimi ve tapu harç bedeli indirimi teşviklerine destek vererek peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 20 indirim imkanı sağlanan Skyland İstanbul projesinde 15 Haziran 2018 tarihine kadar indirimli konut alımları yapılabilecek.

15 Mayıs 2018 tarihinde duyurulan ve son günü 15 Haziran 2018 olarak belirlenen 1 ay süreli konutta yüzde 20 indirim kampanyasına ek olarak projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98’ten başlayan vade farkı ile Skyland İstanbul projesinde konut ya da ofis satın almanın en kolay yolları sunuluyor.

Projeden konut ya da iş yeri satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim imkanının yanı sıra yüzde 5 peşinat, 0,98’den başlayan vade farkı seçenekleri sunuluyor. Kampanyadan 15 Haziran 2018 tarihine kadar yararlanılabilecek. Kampanya ayrıca satışları hızla devam eden evler için 84 ay 0 faiz, ofisler için ise 60 ay 0 faiz alternatifleri de sunuluyor. Kampanya kapsamında yer alan stoklarla sınırlı ve hemen teslim avantajıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Skyland İstanbul projesinde Tower Residence, Sky Residence ve Teras Evler bölümleri yer alıyor. Sosyal yaşamın merkezinde ve lüks hizmetler ile donatılan Skyland İstanbul projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar her türlü ihtiyaca ve her türlü zevke uygun daire seçenekleri sunuluyor.

3500 adet araç kapasiteli otoparkı bulunan projenin Sky Rezidans etabında konut alıcısına akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi sosyal hizmetler ve zengin donatılar sunuluyor.