EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teslim için gün sayan Rüya Bahçesi’nde fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor

Tekirdağ Çorlu’da hayata geçirilen Rüya Bahçesi’nde tüm seçenekler 3+1 olarak tasarlandı. Fiyatların 550 bin TL’den başladığı proje, teslim için gün sayıyor.

Rüya Bahçesi konut projesi, Akbilir İnşaat tarafından Tekirdağ Çorlu’da hayata geçiriliyor. Tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı Rüya Bahçesi’nde fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor.

15 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

5 bin metrekare üzerinde yükselen Rüya Bahçesi; tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı toplam 15 adet konuttan meydana geliyor. Rüya Bahçesi’nde yer alan 3+1 konutların büyüklükleri ise brüt 180 metrekare net 135 metrekare olarak tasarlandı.

RÜYA BAHÇESİ KONUT FİYATLARI (EKİM 2018)

Rüya Bahçesi’nde yer alan 3+1 konutların fiyatları 550 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Rüya Bahçesi’nde teslimlerin Kasım 2018’de yapılması planlanıyor.

AZ KATLI MİMARİSİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Rüya Bahçesi projesi, 3 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Az katlı mimarisiyle dikkat çeken Rüya Bahçesi, Çorlu’da Önerler Gölbaşı'nda hayata geçiriliyor. Gölbaşı manzarasına sahip projede şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam vaat ediliyor.

Rüya Bahçesi'nde yer alan tüm dairelerde ebeveyn banyosu, giyinme odası ve çamaşır odası bulunuyor. Projedeki dairelerin kira getirisinin 2 bin TL ila 2 bin 500 TL arasında değişeceği ön görülüyor.