EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tesa Yapı'dan Zeytinburnu Veliefendi'de yeni proje

Tesa Yapı Zeytinburnu'nda 104 konuttan oluşan yeni bir projeye imza atıyor: Livza Zeytinburnu.

Tesa Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu’na yeni bir proje geliyor. Livza Zeytinburnu’nda 104 konut yer alacak.

Anahtar teslimlerinin 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede 104 konut yer alacak. Evlerin büklükleri ise 89 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Livza Zeytinburnu projesinin toplam satılabilir alanı 14 bin metrekareyi, inşaat alanı ise 19 bin metrekareye erişiyor. 13 katlı tek blok halinde inşa edilecek projede konutların yanı sıra iki adet de ticari ünite yer alıyor. Proje konut ve ticari ünitelerin bir arada olduğu karma yapıda tasarlandı.

Tesa Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en popüler lokasyonlarından bir tanesi olan Zeytinburnu’nda hayata geçirilecek karma proje Livza Zeytinburnu’nda 2+1 dairelerin alanları 89 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin en küçüğü 129 metrekare, en büyüğü ise 151 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 196 metrekare şeklinde tasarlandı.

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Zeytinburnu Livza projesinde inşaatın yıl sonunda başlaması planlanıyor. Projede ön talepler ise alınmaya başladı.

Projenin fiyatları ve ödeme planına ilişkin bilgiler ise henüz netleşmedi. Bu bilgilerin kısa sürede paylaşılacağı tahmin ediliyor.