EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Terrace Tema’da yüzde 20 indirim fırsatı

İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Halkalı’da hayata geçirilen Terrace Tema projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul Halkalı Atakent'te inşa edilen Terrace Tema projesi 2 kule olarak yükseliyor. İnanlar İnşaat imzası taşıyan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer verildi.

Proje kapsamında peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. Daire büyüklükleri 90 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen proje toplam 416 daireden meydana geliyor.

İnanlar İnşaat tarafından inşa edilen Terrace Tema projesi TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ve E-5 kara yoluna 8 dakika,metro hattına ise 10 dakika mesafede bulunuyor.

Daire fiyatları 400 bin TL’den başlıyor

Terrace Tema’da , fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. 30 ve 40 katlı olarak hayata geçirilen Terrace Tema projesinde daireler hemen teslim ediliyor.

Terrace Tema projesinde 1+1 daireler 400 bin TL’den, 2+1 daireler 626 bin TL’den, 3+1 daireler ise 1 milyon 430 bin TL’den başlıyor.