EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Terrace Mogan Konakları sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor

Ankara Gölbaşı’nda 6+2 ve 8+2 villa seçeneklerinden meydana gelen Terrace Mogan Konakları projesi, sunduğu özellikler ve ayrıcalıklarla dikkat çekiyor.

ÖRYAP İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Mogan Konakları projesi, Ankara Gölbaşı’nda yaşama kazandırılıyor. 6+2 ve 8+2 villa tiplerinin yer aldığı Terrace Mogan Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

17 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

Terrace Mogan Konakları; 12 bin metrekare üzerinde 6+2 ve 8+2 seçenekleri olmak üzere toplam 17 adet villadan meydana geliyor. Terrace Mogan Konakları’ndaki villaların her biri 450 metrekare ile 800 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

TERRACE MOGAN KONAKLARI FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

6+2 villalar 2 milyon 750 bin TL’den,

8+2 villalar 4 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Terrace Mogan Konakları’ndaki villaların yeni sahiplerine teslim tarihi Mart 2019 olarak planlandı.

VİLLA SAKİNLERİNE ZENGİN OLANAKLAR SUNULUYOR

Terrace Mogan Konakları projesi, 17 adet villadan meydana geliyor. Gölbaşı Mogan Gölü’nün yanı başında yükselen Terrace Mogan Konakları’ndaki villa sakinlerine Mogan Gölü manzarasına hakim geniş teraslar, açık jakuzi, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, sinema odası, her villaya özel fitness odası, sauna, hamam, buhar odası, ocak, fırın, davlumbaz, mikrodalga, bulaşık makinasından oluşan beşli ankastre set, asansör, şömine ve çatıda güneş enerjisi panelleri gibi birçok spor, aktivite alanı ve hizmet sunuluyor.