EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Terrace Lotus'un satışlarına başlandı

Gayrimenkul sektöründe yarım asırı geride bırakan İnanlar İnşaat'ın en yeni projesi Terrace Lotus'ta daire satışlarına başlandı.

İnanlar İnşaat'ın yeni projesi Terrace Lotus, E-5'e sıfır konumda yükseliyor. Daire büyüklüklerinin 90 metrekare ile 240 metrekare arasında değiştiği projede 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı tipte konut yer alıyor. Dairelerin tavan yüksekliklerinin ise 3.40 metre olduğu Terrace Lotus'ta 150 metre uzunluğundaki 40 katlı tek blokta toplam 149 adet konut ve 44 adet mağaza bulunuyor.

Lansman dönemine özel uygun fiyatlarla topraktan satışlarına başlanan projede daire fiyatları 567 bin TL'den başlıyor. Projede devam eden kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ve peşin ödemelere özel indirimlerle projeden daire sahibi olunabiliyor.

Gelişim potansiyeli ile yerli ve yabancı yatırımcıyı kendine çeken Beylikdüzü'nde yükselen Terrace Lotus projesi Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Metrobüse 1 dakika, TEM otoyoluna 3 dakika, İDO deniz otobüsüne 6 dakika, Marmaray'a 17 dakika ve 2019'da tamamlanacak yeni metro hattına 2 dakika mesafede konumlandırılıyor.