EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Terrace Koru'da daire fiyatları 320 bin TL'den başlıyor

İnanlar İnşaat imzasıyla Çekmeköy'de yükselen Terrace Koru projesinde daire satışlarına başlandı. Projede fiyatlar 320 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiyor.

Son dönemde inşaat yatırımlarının giderek arttığı Çekmeköy'de 9 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Terrace Koru projesi 5 katlı 3 blokta toplam 154 konuttan meydana geliyor. "Terrace" markasıyla konut projeleri üreten İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Haziran 2017'de başlanması bekleniyor.

Alanları 56 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı Terrace Koru projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 320 bin TL ile 400 bin TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatları 395 bin TL ile 635 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları ise 645 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinatla konut satın alabiliyor. Kalan konut bedelinin yüzde 10'u teslime kadar taksitlendiriliyor, kalan bedel ise banka kredisi kullanılarak ödenebiliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım kolaylığı ile İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgesi olarak göze çarpan Çekmeköy'de konumlandırılması sebebiyle kısa sürede yüksek prim yapacağı öngörülen projede dairelerin minimum bin 250 tL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. Terrace Koru; yapımı devam eden Çekmeköy metrosuna 10 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 40 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 15 dakika mesafede bulunuyor.