EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teona Ümitköy'de yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit fırsatı

Kartallar İnşaat'ın Ankara Ümitköy'de konumlandırdığı Teona Ümitköy projesinde 36 ay vade farksız taksit ve peşin alımlara özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Ankara Ümitköy'de 197 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Teona ĞÜmitköy'de toplam 570 daireye yer veriliyor. Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede büyüklükleri 114 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Daire fiyatlarının 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği projede her daire için 5 ağaç dikiliyor. Böylelikle projenin içerisinde 150 bin metrekarelik gerçek bir orman da bulunmuş oluyor. Projenin diğer sosyal donatı alanları arasında ise çocuk oyun alanları, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi yer alıyor.

Geniş daireleriyle dikkat çeken proje toplam 4 bloktan meydana geliyor. Banka kredisine uygun olan Teona Ümitköy projesinde firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla, 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerinin yanı sıra bölgedeki AVM'lere de oldukça yakın konumda yükselen projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.teona.com.tr adresinden erişilebiliyor.