EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Temaşehir Konya'da fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Torkam İnşaat'ın hayata geçirdiği Temaşehir Konya'da daire fiyatları 315 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimleri Aralık 2018'de yapılacak.

Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Temaşehir Konya projesi 60 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 728 dairenin yer aldığı projede alanları 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projede konutların yanı sıra 42. Cadde ismi verilen bir çarşı, ibadet alanları, saat kules, tematik havuz ile gençlik ve kültür merkezine de yer veriliyor.

"Bir düşün gerçek olsun" sloganıyla lanse edilen projede 2+1 daireler 315 bin TL ile 360 bin TL arasında, 3+1 daireler 438 bin TL ile 550 bin TL arasında, 4+1 daireler 530 bin TL ile 590 bin TL arasında, 5+1 daireler 780 bin TL ile 830 bin TL arasında, 6+1 daireler ise 950 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Emlak Konut GYO'nun "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" diyerek başlattığı kampanya kapsamında, Temaşehir Konya projesinden yüzde 20 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kalan ödeme de 0,70 faiz oranıyla ya da TÜFE artış uygulamasıyla 120 ay vadelendirilebiliyor.

Bütün dairelerde özel Türk hamamı bulunmasıyla dikkat çeken Temaşehir Konya projesinin sosyal donatı alanları arasıdna kapalı otopark, yürüyüş parkuru, okul, kreş ve spor alanları bulunuyor. 700 milyon TL'lik ihale bedeliyle hayata geçirilen Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi veren Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, "Proje şehrin en değerli bölgesinde yer alıyor. Burası yaşayan kitlesi ve imajıyla çizgisi yüksek ve özel bir bölge olarak dikkat çekiyor. Emlak Konut gibi dünya devi bir marka ile birlikte hazırladığımız projede ayrıcalıklı yaşamı, kaliteyi ve gündelik hayatı daha keyifli hale getirecek detayları birlikte sunuyoruz. Konya’ya yakışır bir 'şehir' konsepti kazandıracağımız için çok heyecanlı ve gururluyuz. Satışa henüz sunulmamış olmasına rağmen projemize yurtiçi ve yurtdışından yoğun ilgi gösteren Konyalı hemşehrilerimiz ile Emlak Konut projelerinden konut satın alarak yüzde 50 ile yüzde 150 arasında prim sağlamış yurt genelinden yatırımcı müşterilerimiz bizlerin heyecanını daha da arttırmaktadır" dedi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN