Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Temaşehir Konya 700 milyon liralık yatırımla yükselecek

Torkam İnşaat tarafından Emlak Konut GYO'nun arazisi üzerinde konumlandırılacak olan Temaşehir Konya projesi Konya'nın kalbi niteliğindeki Meram'da yükselecek.

Konya'nın en değerli bölgelerinden Meram'da hayat bulacak olan Temaşehir Konya projesi şimdiden ilgi görmeye başladı. 700 milyon yatırım değeriyle hayata geçirilecek olan Temaşehir Konya, yeni proje üretmek için arsa stokunun çok kısıtlı olduğu değerli bir bölgede inşa edilecek.

Emlak Konut GYO'nun Anadolu'da başlattığı konut hamlesinin ilk ayağı konumunda olan Temaşehir Konya'da geniş, ferah, yüksek standartlı daire seçeneklerinin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları, su ögeleri, yüzer localar, kapalı yüzme havuzları, tematik peyzaj alanları, çocuklar ve yaşlılar için oyun ve dinlenme alanları, cafe, restoran, kreş, taziye evi gibi pek çok ayrıntıya da yer veriliyor. Projenin geliştirilme aşamasında Konyalıların görüşlerine de yer verilen Temaşehir Konya'nın modern mimari unsurlarla birlikte Selçuklu mimarisinden de izler taşıyacağı belirtiliyor.

Lansman tarihi kısa süre içerisinde açıklanacak

Projeyle ilgili bilgi veren Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli; "Proje ihalesini en yüksek teklifi vererek kazandık. Bu vesileyle Anadolu'nun dinamik şehri Konya'ya 700 milyon TL'nin üzerindeki Temaşehir Konya yatırımını götüreceğiz. Öte yandan bir devlet teşekkülü konumundaki Emlak Konut'a ödeyeceğimiz hasılat payıyla kamuya önemli bir katkı sağlamış olacağız. Konya'ya önemli bir konut projesinin ötesinde, farklı bir konsept ve marka değeri yüksek bir ürün götürmüş olacağız. Torkam İnşaat olarak tüm gayretimiz Emlak Konut markasına yakışacak bir iş ortaya çıkararak nitelikli bir yaşam merkezini Konya'ya kazandırmaktır. Projemize ilgi duyan, takip eden ve bizlere ulaşan konut alıcılarımıza en kısa zamanda lansman tarihini açıklayacağız, bu konuda biraz daha sabırlı olmalarını rica ediyorum" diye konuştu.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN


Önceki Haber
Mebuskent'e bahar geldi