EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Temakent Çanakkale’de 375 bin TL’ye 3+1 daire seçenekleri sunuluyor

Sektörün güvenilir isimlerinden Karakaya Group tarafından hayata geçirilen Temakent projesinde fiyatlar 3+1'lerde 375 bin TL’den start alıyor.

Karakaya Group tarafından hayata geçirilen Temakent Çanakkale projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 375 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul’a yakın konumu, eşsiz dokusu ve düzenli şehirleşmesiyle dikkat çeken illerden bir tanesi olan Çanakkale’nin şehir merkezindeki İsmet Paşa Mahallesi’nde yükselen Temakent projesinde yer alan dairelerin fiyatları 375 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Karakaya Group imzası ile Çanakkale’de sektöre kazandırılan Temakent projesi 7’şer katı bulunan 2 blok şeklinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen Temakent Çanakkale projesinde yer alıyor.

Temakent Çanakkale’de yer alan 160 metrekare büyüklüğündeki 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 375 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Temakent Çanakkale projesinde toplam 69 adet konuta yer veriliyor. Karma konseptte sektöre kazandırılan Karakaya Group imzalı projede 4 adet ticari birime yer veriliyor.

7 katlı 2 blok şeklinde yükselen Temakent Çanakkale projesi sunduğu sosyal ayrıcalıklar ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenler banka kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyorlar.

Zengin sosyal olanakları ile de dikkat çeken Karakaya Group Temakent Çanakkale projesinde yeşil alanlar büyük yer kaplıyor. Peyzaj mimarisiyle de dikkat proje şehrin merkezinden kopmadan doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almayı başardı bile.

Temakent Çanakkale projesi sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Güvenlik

  • 7/24 kameralı güvenlik sistemleri

  • Otopark hizmetleri

  • Peyzaj alanları

  • Yeşil alanlar

  • Yürüme alanları

  • Çocuklar için tasarlanmış oyun alanları