Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Tema İstanbul'un yatırımcıları TEM trafiğini ortadan kaldıracak

Mesa, Artaş-Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur-Akdaş ortaklığı bölgenin trafik sorununa el attı. Şirket ortakları trafiği çözmesi beklenen uygulamaya 100 milyon TL ayırdı.

Teslimlerine geçtiğimiz yıl başlanan Tema İstanbul projesi bölgeye kazandırdığı değerin yanında trafik problemine de çözüm sağlıyor. Projenin yatırımcılarının girişimiyle bölgedeki yan yol trafiğine kalıcı çözüm üretmek amacıyla geliştirilen bağlantı yolu viyadük ile 4 şeritli yol tek yöne çevriliyor ve Bahçeşehir’e kadar rahat bir ulaşım ağı kuruluyor. Tema İstanbul’un ortaklarının 100 milyon TL’lik yatırımıyla tamamladığı çevre yollarının yanı sıra köprü ve bağlantı yollarının inşası hızla devam ederken yolların Ekim ayı sonunda hizmete açılması planlanıyor.

Satışlar devam ediyor

Sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam edilen projede metrrekare birim fiyatları 5 bin 650 TL'den başlıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin bulunduğu Tema İstanbul'da satışlar hemen teslim olarak gerçekleştiriliyor. 1,5 milyon metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan proje geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkıyor.

Sosyal donatı alanları göz dolduruyor

Spora ve sporcuya önem veren Tema İstanbul, içinde barındırdığı dünya standartlarındaki sportif tesisleriyle dikkat çekiyor. 6 bin metrekarelik spor salonu sitede yaşayan profesyonel sporcuların antrenman yapmasına olanak sağlarken, Tema İstanbul’un sosyal donatı alanları içinde yer alan beş adet açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası, tenis kortları, bisiklet ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Ayrıca Tema İstanbul’un 6 bin 400 araçlık kapalı ve 800 araçlık açık otopark alanı, site içerisinde bir çok sosyal aktivitenin gerçekleşmesine imkan sağlıyor.