EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tema İstanbul'un ikinci etabı için ön talep toplanıyor

Artaş İnşaat, Mesa, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu imzasıyla Küçükçekmece Atakent'te inşa edilecek olan Tema İstanbul'un ikinci etabı için çalışmalar başladı.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına en çok kazandıran projelerden biri olan Tema İstanbul'un ikinci etabı için çalışmalar başladı. Doğa Koleji'nin karşısında, Soyak Olimpiakent ve Tema İstanbul arasında kalan arazide yükselecek olan Tema İstanbul ikinci etap için ön talep toplanıyor.

Satışlarına 2017'nin son çeyreğinde başlanması beklenen Tema İstanbul projesinde konut sayısı, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve fiyatlar henüz belli değil. 24 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Tema İstanbul ikinci etapta 1+1 bahçeli, 1+1 teraslı, 2+1 bahçeli, 2+1 teraslı, 3+1 bahçeli, 3+1 teraslı, 4+1 bahçeli ve 4+1 teraslı daire seçenekleri bulunuyor.

Tema İstanbul'un ikinci etabı hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.temaistanbul.com adresinden ya da 0212 970 0000 numaralı telefondan erişilebiliyor.