EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tema İstanbul'da yüzde 5 peşinatla konut satışı devam ediyor

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından Atakent'te yükselen Tema İstanbul projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Teslimlerine Temmuz 2015'te başlanan Tema İstanbul projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor. Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısının gözde projeleri arasında yerini alan Tema İstanbul, İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden bölgelerinden Atakent'te 1 milyon 500 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirildi. Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul, yatırımcısına yüzde 100'e yakın kazandırdı.

Toplamda 3 bin 531 konutun yer aldığı Tema İstanbul projesinde yeni bir kampanyaya start verildi. Kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Tema İstanbul'da bir yıl sonra vade farksız yüzde 15 veya yüzde 45 ödeme yapılıyor. Geri kalan bedel yüzde 50'lik kısım ise Ziraat Bankası'ndan 0,88 faiz oranıyla taksitlendirilebiliyor.

Toplam 61 bloktan meydana gelen ema İstanbul'da alanları 66 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. 2 milyar dolar yatırım ile geliştirilen Tema İstanbul'da 1+1 daireler 470 bin TL ile 694 bin TL arasında, 2+1 daireler 684 bin TL ile 1 milyon 41 bin TL arasında, 3+1 daireler 755 bin TL ile 1 milyon 61 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 878 bin TL ile 1 milyon 357 bin T arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Yüzde 85'lik kısım yeşil alana ayrılan Tema İstanbul projesinde; Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı Tema World, ticari alanlar, otel, sosyal buluşma ve etkinlik alanları da yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.temaistanbul.com adresinden erişilebiliyor.