EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tema İstanbul'da yaşam başladı

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük özel sektör yatırım projesi olarak hayata geçirilen Tema İstanbul'da hemen teslim satışlar devam ediyor.

Mesa, Artaş –(Avrupa Konutları), Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul'da 61 blokta toplam 3 bin 531 konut bulunuyor. 1.5 milyon metrekareyi aşkın dev bir arazi üzerinde yükselen projede 1+1’den, 4+1’e kadar değişen büyüklüklerde 70’in üzerinde farklı tipte konut alternatifleri yer alıyor. Hemen teslim satışların sürdüğü projede son fırsatlar devam ediyor.

Aidatlar en düşük seviyede tutuluyor

Yüzde 80'i yeşil alana ve sosyal donatı alanlarına ayrılan projede aidatlar ise metrekare başına 1.5 TL'nin altında tutuluyor. Bu özelliğiyle bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkan Tema İstanbul projesinde aidatlar; 143 TL ile 183 TL arasında belirlendi. Rekor seviyedeki bu düşük aidatlar; sunulan tüm olanakların, sürdürülebilir olmasını sağladığı gibi, diğer özellikleriyle birlikte Tema İstanbul’u, 'en yaşanabilir proje' olarak öne çıkaran somut örneklerden biri niteliğinde.

Yüzde 12,5 peşinat fırsatı

Tema İstanbul'dan daire sahibi olmak isteyenlere 4 farklı ödeme planının sunulduğu projede daire fiyatları ise 419 bin 700 lira ile 1 milyon 230 bin 600 lira arasında farklılık gösteriyor. Banka kredisiyle de daire satın alınabilen projede yüzde 12,5 peşinat fırsatından da yararlanabiliyor.