EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEM Point'te yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Nata Holding ve Gül Proje ortaklığının Sultangazi'de konumlandırdığı TEM Point projesinde lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Projede fiyatlar 430 bin TL'den başlıyor.

Sultangazi'de 75 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan TEM Point projesinde 686 konut yer alıyor. Toplam konut alanı 114 bin metrekare olan TEM Point'te konutların yanı sıra 123 bin metrekarelik ticari alan ve 14 bin metrekarelik otel alanı bulunuyor. 5 bloktan meydana gelen projede; alanları 47 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan 10 bin TL peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatlarının 430 bin TL ile 1 milyon 320 bin TL arasında değişiklik gösterdiği TEM Point'in ödeme planına göre; peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim fırsatından yararlanılabiliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen TEM Point'te peşinatı teslimde ödeme imkanı da sunuluyor.

240 milyon TL'lik yatırımla yükselecek olan TEM Point’in sosyal donatıları arasında yüzme havuzu, fitness, spor sahası, sauna, hamam, kafeterya ve restoran yer alıyor. Konumu gereği birçok okul, hastane ve AVM’ye olan yakınlığıyla da dikkat çeken proje; 15 bin metrekare yeşil alana sahip. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.tempoint.com.tr adresinden ya da 0212 419 40 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.