EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEM Avrasya Konutları’nın lansmanı 9 Mayıs’ta yapılacak

Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı güvencesiyle İstanbul Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları’nın lansmanı 9 Mayıs’ta yapılacak.

18 bin 621 metrekarelik arsa üzerine kurulan TEM Avrasya Konutları, Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığında İstanbul Gaziosmanpaşa’da yükseliyor.

6 blokta 612 konut ve 3 dükkandan meydana gelen projede bloklar 18 katlı olarak dizayn edildi. TEM Avrasya Konutları'nda 362 adet 2+1, 233 adet 3+1 ve 17 adet 4+1 daire bulunuyor. TEM Avrasya Konutları’nda teslimlerin 2019 yılı sonunda yapılacağı açıklandı.

Projenin lansmanı 9 Mayıs’ta yapılacak

TEM Avrasya Konutları'nın basın lansmanı 9 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek. Lansman öncesi satışların başladığı projede 250 konut satıldı. TEM Avrasya Konutları’nda en düşük daire fiyatları 500 bin TL’den başlıyor.

TEM Avrasya Konutları, Maslak’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 350 metre ve Atatürk Havalimanı’na 25 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. TEM Avrasya Konutları’nda ayrıca cami, lise ve büyük bir spor salonu yer alacak.