EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEM Avrasya Konutları’nda 120 ay vade fırsatı

Fuzul İnşaat tarafından İstanbul’un Gaziosmanpaşa lokasyonunda inşa edilen TEM Avrasya Konutları’nda yüzde 30 peşinat, 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

18 bin 621 metrekare alan üzerine inşa edilen TEM Avrasya Konutları, Fuzul İnşaat imzasıyla İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'de yükseliyor.

17 ve 18 katlı altı blok olarak dizayn edilen projede toplam 612 daire ve 17 adet ticari birim yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatiflerine yer verilen Tem Avrasya Konutları projesinde Türk hamamı, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

24 ay sonra teslim edilecek

TEM Avrasya Konutları’da daire fiyatları 450 bin TL’den başlayarak 1 milyon 20 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Proje kapsamındaki daireler 24 ay sonra teslim edilecek. TEM Avrasya Konutları Maslak’a sadece 5 dakika mesafede inşa ediliyor.

TEM Avrasya Konutları’nda yüzde 30 peşinat, kalan tutar 120 aya kadar banka kredisiyle ödenebiliyor. TEM Avrasya Konutları projesinde firma bünyesinde yapılan ödemede ise 24 ay vadelendirme yapılabiliyor.