EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEM Avrasya Konutları ön talep dönemi 17 Nisan’da başlıyor

Fuzul Yapı imzasıyla TEM otoyolunun hemen yanında inşa edilen TEM Avrasya Konutları’nın ön talep dönemi 17 Nisan’da başlıyor.

Fuzul Yapı tarafından Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları için 17 Nisan'dan itibaren ön talep alınmaya başlanacak.

Gaziosmanpaşa'da TEM'in hemen kenarında yer alan Fuzul TEM Avrasya Konutları; Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre ve Atatürk Havalimanı'na 25 km mesafeyle İstanbul'un iş ve yeni yaşam merkezinin tam kalbinde yer alıyor.

Projenin yatırım bedeli: 350 milyon TL

350 milyon lira yatırım bedeline sahip olan bu proje, 18.621 metrekare alan üzerinde 6 bloktan 612 daire ve ticari ünitelerden oluşuyor. 1+1 dairelerin yer almadığı proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlardan meydana geliyor.

Sosyal donatılar açısında son derece zengin olan TEM Avrasya Konutları’nda Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, gibi hizmetler yer alıyor. Bunların yanı sıra bu projede cami, lise ve büyük bir spor salonu da yer alacak.