EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknoen Altındağ'da fiyatlar 385 bin TL'den başlıyor

Teknoen Mühendislik ve İnşaat Firması tarafından İzmir Bornova’da hayata geçirilen Teknoen Altındağ’da fiyatlar 385 bin TL’den başlıyor.

İzmir’in Bornova ilçesinde konumlandırılan Teknoen Altındağ projesinde fiyatlar 385 bin TL’den başlıyor ve 585 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 25 peşinat ile daire sahibi olunabilen projede kalan kısım ise banka kredisi kullanılarak ödenebiliyor.

96 daire ve 2 dükkandan meydana gelen projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Konut büyüklükleri ise 88-145 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

16 kattan oluşan Bornova projesinde kira gelirlerinin en az bin 200 TL olması bekleniyor. İzmir gözde ilçesi Bornova’da konumlandırılan proje sunduğu yüksek standartlar ve erişilebilir fiyatlar ile hem yerli hem de yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi görüyor.

Teknoen Altındağ’da yerden ısıtma sistemi ve split sistemi standart olarak tüm konutlarda bulunacak. 3 katlı 110 araç kapasiteli bir otoparkı bulunan projede ayrıca; kafeterya, fitness salonu, geniş peyzaj alanları gibi sosyal donatılar da bulunuyor.