EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı’dan “yüzde 20 indirim” kampanyasına 7 projeyle büyük destek

Teknik Yapı’dan 7 projede ‘yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faizle taksitlendirme imkânı sunuluyor.

Türkiye konut sektörünün üretken ve nitelikli isimlerinden Teknik Yapı GYODER, KONUTDER ve İNDER iş birliğinde hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına tam destek geldi.

“Konutta yüzde 20 indirim” kampanyasına 7 projesi ile dahil olduğunu açıklayan Teknik Yapı 15 Mayıs 2018 ve 15 Haziran 2018 tarihlerinde konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim olanağına ek olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitlendirme seçeneği sunulacak.

Türkiye’nin gayrimenkul sektörüne yön veren üç büyük çatı kuruluşu GYODER, KONUTDER ve İNDER iş birliğinde hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyası 15 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.

Bir ay boyunca 41 firmadan 150’den fazla markalı konut projesinde uygulanacak olan kampanya 15 Haziran 2018 tarihinde son bulacak.
Kampanyaya prestijli projeleri ile dahil olan Teknik Yapı’nın Yücel Park, Deluxia Park Residence, Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli projelerinden bir ay süreyle yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitlendirme seçeneğinden faydalanılarak daire satın alınabilecek.

Teknik Yapı’nın 7 projesinde yüzde 20 indirime ilave olarak yüzde 5 peşinat ve konut bedelinin 500 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 0,98 faizle 120 ay vadeli kredi alınabilecek. Geri kalan bedel ise şirket bünyesinde sağlanan imkanlar doğrultusunda taksitlerle tahsil edilebilecek.