EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı’dan yeni konut kampanyasına tam destek

Konutta “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına destek her geçen gün artıyor. Teknik Yapı, İstanbul’daki tüm projeleriyle kampanyaya dahil olduğunu açıkladı.

Konutta yeni kampanya “Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganıyla hayata geçirildi. 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan kampanyaya Teknik Yapı’dan tam destek geldi. Teknik Yapı, İstanbul’daki tüm projeleriyle kampanyaya dahil olduğunu duyurdu.

KAMPANYA İLE 120 AY, 0.98 FAİZ FIRSATI SUNULUYOR

Kampanya kapsamında konutların satış fiyatlarında yüzde 10 indirim uygulanıyor. Peşinat ödemesinin de yüzde 10’a düşürüldüğü kampanya kapsamında 120 ay boyunca 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kampanyaya İstanbul’daki 5 projesiyle destek verdiklerini açıkladı.

İZMİR’DEKİ PROJENİN KAMPANYAYA DAHİL OLMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Aile kavramına önem verdiklerinin altını çizen Durbakayım, “Şirketimizden ev sahibi olanlar bizim için müşteri değil, aile ferdidir. Bundan dolayı şirketimiz bu zor günlerde aile fertlerinin yanında yer alacaktır” diye konuştu.

Teknik Yapı’nın kampanyaya dahil olan projeleri Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Yücel Park Kartal, Deluxia Park Business, Deluxia Park Rezidans olarak sıralandı. Şirketin Denizli’deki Evora Denizli projesi de Emlak Konut GYO ile birlikte kampanyada yer alıyor.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Teknik Yapı ile Halk GYO ortaklığında İzmir’de hayata geçirilecek olan projenin de kampanyaya dahil edilmesi için çalışmalara başladıklarını ifade etti.