EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı'dan üç projede teslime kadar kira desteği!

Sektörün en üretken isimlerinden Teknik Yapı'dan konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanya! Teknik Yapı projelerinden daire alanlar teslime kadar kira ödetmiyor.

Teslime kadar kiralar Teknik Yapı'dan! Konut sektörünün lider isimlerinden Teknik Yapı çifte bayram yaşatacak bir kampanyaya imza attı. Teknik Yapı projelerinden daire satın alanlara teslim tarihine kadar kira ödetmiyor.

Teknik Yapı tarafından merkezi lokasyonlarda ve lüks özelliklerde hayata kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinden daire satın alan müşterilerine teslim tarihine kadar kira ödemesi yapıyor. Konut satın almayı kolaylştıran Teknik Yapı'nın üç projesinden konut satın almak isteyenlere bu fırsata ek olarak yüzde 10 indirim imkanı da sağlanıyor.

Yüzde 10 indirim, teslim tarihine kadar kira ödemesi desteği sağlayan kampanya Teknik Yapı tarafından İstanbul'un merkezi ve işlek noktalarında sektöre kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde geçerli oluyor.

Konutta ikinci kampanyadan öönce atağa geçen Teknik Yapı İstanbul'un önemli noktalarında sektöre kazandırdığı üç projesinde yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli konut satın alma imkanı sunuyor. Teslim tarihine kadar kira yardımı yapan Teknik Yapı ara ödemelerden ve peşinattan geri kalan yüzde 65'lik bakiyeyi de kendi bünyesinde sağladığı finansman lie 72 ay süresince yüzde 0,98 sabit faiz oranı avantajı ile taksitle tahsil ediyor.

Teknik Yapı tarafından hayata kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde teslim tarihine kadar kira desteği sağlanıyor. Buna ek olarak yüzde 5 peşiinat ve 72 ay yüzde 0,98 kredi faiz oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor. Ayrıca yukarıda bahsi geçen üç projeden birinden konut satın alanlara yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.