EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı’dan tüm projelerde yüzde 25 avantaj fırsatı

Teknik Yapı, ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. İki bakanlığın kampanyası harmanlanarak kaçırılmayacak bir fırsat oluşturuldu.

Teknik Yapı, Türk ekonomisini canlandırmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı önderliğinde başlatılan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası ile Maliye Bakanlığı önderliğinde başlatılan ‘’Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programlarının avantajlarını tek bir çatı altında topladı. Böylece Teknik Yapı, konut almak isteyenlere, toplamda yüzde 25 avantaj sağlayan yeni bir satış programını devreye aldı.

İKİ KAMPANYANIN AVANTAJLARI TEK ÇATI ALTINDA

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım; ekonomiyi canlandırmanın ve tüketiciye fayda sağlamak için iki bakanlığın özverili çalışmasının kendilerine feyz verdiğini ifade etti. Umut Durbakayım; “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasında uygulanan yüzde 10 indirime ek olarak “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programı kapsamında açıklanan yeni ödeme planıyla artı yüzde 10 seviyesinde ek indirim yapılacağını belirtti. Durbakayım; Her iki kampanyanın avantajlarını tek çatı altında toplayan yeni satış programı kapsamında yüzde 15 olan iki ara ödeme tutarının daha düşük olacağını da sözlerine ekledi.

TÜKETİCİYE YÜZDE 25 KAZANÇ FIRSATI

Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın yeni ödeme programıyla daire almak isteyenlerin, 4 yıl daha az borç ödeyeceğini ve toplam ödeme miktarına göre yaklaşık yüzde 25 daha fazla tasarruf yapacağını belirtti. Durbakayım “Örnek vermek gerekirse 500 bin liralık bir daireyi almak isteyenler 120 ay sonunda ödemiş olacakları 640 bin TL’lik tutarı, yeni başlattığımız uygulamada 72 ay sonunda 485 bin TL olarak ödeyecek. Yaklaşık 155 bin TL avantaj sağlamış olacaklar. Yeni satış programımızla 700 bin TL’lik bir daire almak isteyen müşterilerimizin kazancı ise yaklaşık 217 bin TL olacak” diye konuştu.

TÜM PROJELERDE GEÇERLİ OLACAK

Umut Durbakayım, yeni ödeme planının Teknik Yapı’nın tüm projelerinde geçerli olacağını belirtti. Kampanya, yılsonuna kadar devam edecek.