EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı ile Halk GYO’nun Alsancak’taki projesinin ismi Evora İzmir oldu

Teknik Yapı ile Halk GYO’nun Alsancak’taki projesinin ismi Evora İzmir oldu. Evora İzmir'deki konut tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacağı öngörülüyor.

Teknik Yapı ile Halk GYO ortaklığında İzmir Konak’ta hayata geçirilecek projenin ismi belli oldu. Evora İzmir adıyla yaşama kazandırılacak olan proje, 32 bin 642 metrekare üzerinde yükselecek. Evora İzmir’de inşaat alanı ise 225 bin 119 metrekare olarak belirlendi.

İHTİYACA GÖRE KONUT SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Evora İzmir projesi, bin 49 konut, 41 ticari ünite ve 121 odalı otelden meydana geliyor. Evora İzmir’de yer alacak olan konut tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacağı öngörülüyor.

Evora İzmir projesine ait konut tipleri, büyüklükleri, ödeme planı, iç ve dış görselleri henüz belli değil. Tüm bu bilgilere, açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

KÜLTÜREL AKTİVİTE ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Emlak Konut’a ait arsa üzerinde yükselen Evora İzmir, Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı olarak yükselecek. Evora İzmir; Kültürpark, Alsancak Garı ve Kordon'a komşu konumda yer alıyor.

Evora İzmir’de yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, spor salonu, hamam, sauna, buhar odası, kültürel etkinlik salonları (sergi, konferans, balo) gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.