EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teknik Yapı da 'konutta yüzde 20 indirim' kampanyasına dahil oldu

Teknik Yapı GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında başlatılan 'konutta yüzde 20 indirim' kampanyasına 7 projesi ile dahil olduğunu açıkladı.

Türkiye'nin konut sektöründeki üç önemli kuruluşunun imzası ile hayata geçirilen 'konutta yüzde 20 indirim' kampanyası dahilinde 41 firma ve 150'yi geçkin markalı konut projesi bulunuyor. Teknik Yapı da bu dev kampanyaya toplam 7 projesi ile destek veriyor.

Teknik Yapı'nın belirlediği 7 projeden 90 adet daireye kadar 15 Haziran 2018 tarihine kadar çok karlı avantajlar ile alım yapılabilecek. Konut sektörünü canlandıran kampanyaya Teknik Yapı, Yücel Park, Deluxia Park Residence, Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli projeleri ile dahil olduğunu açıkladı.

GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Teknik Yapı 7 projesi ile katıldığını açıkladı. Kampanya kapsamında 15 Haziran 2018 tarihine kadar yüzde 5 peşinat yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Buna ek olarak yüzde 20 indirim de uygulanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşu tarafından başlatılan “Konutta yüzde 20 indirim kampanyası”na Teknik Yapı da 7 projesi ile dahil olduğunu açıkladı. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşin yüzde 0,98 faizle konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 20 indirim de ekleniyor.
Bu kapsamda yüzde 5 peşinat ödendikten sonra konut bedelinin 500 bin TL’ye kadar olan kısmında yüzde 0,98 faizle 120 vadeli kredi kullanılabiliyor. Konutun geri kalan tutarı ise şirket bünyesinden sağlanan imkanlar ile tahsil edilebiliyor. Kalan bedel 36 ay eşit taksitle ödenebiliyor.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası hakkında görüşlerini paylaşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyası süresince hiçbir projelerinde fiyat artışı yapmayacaklarını söyledi.
Hedeflerinin Ramazan ayı bitimine kadar 450 daire satmak olduğunu ifade eden Durbakayım, kampanyaya sadece 90 adet daireyi dahil ettiklerini belirtti.