EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tekke Suits projesi Çeşme’de yaşama kazandırılıyor

Tekke Suits, İzmir Çeşme’de yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks seçeneklerinin yer aldığı Tekke Suits projesinde teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

Tekke Suits projesi, Tekke Group tarafından İzmir Çeşme’de yaşama kazandırılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks seçeneklerinin yer aldığı Tekke Suits, toplam 9 konuttan meydana geliyor.

6 FARKLI TİPTE KONUT SEÇENEĞİ BULUNUYOR

Tekke Suits projesi, büyüklükleri 56 metrekare ile 94 metrekare arasında değişen 6 farklı tipte konuttan meydana geliyor. Projedeki konutlar; 56 metrekare, 57 metrekare, 59 metrekare, 82 metrekare, 91 metrekare ve 94 metrekare büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Tekke Suits Çeşme’deki konutların fiyatları ve ödeme planı henüz belli değil. Proje ile ilgili tüm bu bilgilere, Tekke Group tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Banka kredisi seçeneği sunulan Tekke Suits projesindeki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlandı.

EN YAKIN KOYA 5 DAKİKADA ULAŞILABİLİYOR

Butik konseptte hayata geçirilen Tekke Suits, tek bloktan meydana geliyor. Proje, Çeşme Marina ve Sakız Adası manzarasına hakim konumda yükseliyor.

Sosyal donatı çeşitliliğiyle dikkat çeken projede; çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, spor alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Çeşme merkezde inşa edilen Tekke Suits; Ayayorgi Koyu'na 5 dakika, Çeşme Marina'ya ve en yakın hastaneye 10 dakika, Alaçatı'ya 20 dakika, İzmir şehir merkezine 40 dakika, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ise 60 dakika yakınlıkta konumlanıyor.

Yaşamın Haziran 2019’da başlayacağı Tekke Suits Çeşme’de sunulan olanaklar şöyle:

  1. Spor alanları
  2. Çocuk oyun alanları
  3. Yeşil alanlar
  4. Yürüyüş alanları
  5. Otopark
  6. Güvenlik