EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tekirdağ’da huzurlu yaşamın adresi: Arcadia Life

Tekirdağ Çorlu’da Vom Grup kalitesiyle yükselen Arcadia Life projesinde aileler için geniş, konforlu ve huzurlu bir yaşam sunuluyor.

Tekirdağ Çorlu’da Vom Grup kalitesiyle yükselen Arcadia Life projesinde aileler için geniş, konforlu ve huzurlu bir yaşam sunuluyor.

Vom Grup tarafından Tekirdağ Çorlu’da konumlandırılan Arcadia Life projesinde 48 adet konut yer alıyor. Huzurlu bir yaşam geliştirilmeye çalışılan proje konumu ve sağladığı sosyal imkanlar ile dikkat çekiyor.

48 adet daire yer alan projede geniş ve konforlu yaşam alanları sunuluyor. Önerler Yolu üzerinde 2. parselde hayata geçirilecek projede çalışmalar start verdi. Sosyal donatılarıyla dikkat çeken proje aktivite alanları, açık yüzme havuzu gibi hayatı renklendiren özellikleriyle alıcısına keyifli bir yaşam alanı vaat ediyor.

Balkon keyfinden vazgeçemeyenlere

Her dairede 10 metrekare büyüklüğünde birer balkon bulunacak projede yaz sıcaklarından bunalan sakinler keyifli dakikalar geçirebilecekler. 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ile korunacak olan projede sakinleri eşsiz bir manzara karşılıyor olacak.

Çalışmalarına başlanan Arcadia Life Tekirdağ projesinde henüz fiyatlar ve ödeme planları açıklanmadı. Projeye daire diğer detayların yakın zamanda açıklanması bekleniyor.