EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEB’ten MTV'de 3 taksitle ödeme fırsatı!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) bireysel ve ticari kredi kartı sahiplerine Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit yapma şansı tanıyor.

TEB ile MTV ödemelerini dert etmeyin! Aniden gelişen nakit ihtiyaçlarınızı karşılayamadığınız durumlar için kredi imkanları geliştiren TEB vergi ödemelerinizde de kolaylık sağlamak için yanınızda!

TEB bireysel ve ticari kredi kartı sahiplerine MTV ödemelerinde 3 taksit yapma imkanı sunuyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB), Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerine ilişkin bir kampanyanın startını verdi.

31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacak 3 taksitle MTV ödeme kampanyası kapsamında, MTV ödemelerini TEB şubeleri, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Bankacılık uygulaması veya www.gib.gov.tr üzerinden TEB bireysel ve ticari kredi kartları ile yapan müşterilerine, motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde faizsiz ve ücretsiz 3 taksitle tahsil etme fırsatı sunuluyor.
TEB’in MTV ödemelerinde 3 taksit kampanyasından faydalanmak isteyen bireysel TEB müşterileri ödemelerini gerçekleştirmeden önce CEPTETEB mobil uygulamasındaki kampanyalar menüsünden katılım sağlayabilecekler.

İsteyen bireysel müşterilerin de MTV yazıp 4616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. TEB’in ticari kredi kartı sahibi olan müşterileri ise MTVTİCARİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartlarının son 4 hanesini yazıp 4616’ya SMS göndererek kampanyaya dahil olabiliyorlar.

MTV ödemelerinde 3 taksit kampanyasına ilişkin açıklama yapan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Banka olarak müşterilerimizin vergi ödemelerinde de yanındayız. Bu kapsamda, MTV ödemelerinde TEB kredi kartlarını kullanan müşterilerimize bütçelerini zorlamadan 3 taksit imkanı sunuyoruz” dedi.