EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tarlabaşı360, Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördü

Katar Ekonomi Bakanı Sheikh Ahmed Bin Jassim Al Thani, Cityscape Katar'da Körfez yatırımcısının yoğun ilgisiyle karşılaşan Tarlabaşı360'ın standı ziyaret etti.

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Tarlabaşı360, 26-28 Nisan’da katıldığı Katar Cityscape’den 100 milyon dolarlık ön anlaşma ile döndü. Diğer taraftan Katar Ekonomi Bakanı Sheikh Ahmed Bin Jassim Al Thani projeyi tüm ayrıntılarıyla inceleyerek detaylı bilgi aldı.

"İlgiden memnunuz"

Fuarda konuşan Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, “Tarlabaşı360 gerek mimarisi gerek lokasyonu gerek işçiliği ile bir benzeri daha olmayan ve olmayacak bir proje. Tüm bu özellikleri ile yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından hem oturum hem yatırım açısından çok değerli görülüyor. Bunu son olarak Katar Cityscape’de bir kez daha görmüş olduk. Fuarda 300’ün üzerinde bireysel yatırımcı ile görüştük ve Katarlı bir yatırımcı ile 100 milyon dolarlık ön anlaşma sağlandı. Karşılaştığımız ilgiden son derece memnun bir şekilde Katar’dan döndük.” dedi.

Sanatın merkezi olacak

Tarihi değeri ve İstanbul’un merkezinde yer alması sebebiyle yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Tarlabaşı360 projesinde rezidans ve ofis alanları yer alıyor. Projede konutların ve ticari birimlerin yanı sıra sanat galerileri, restoran ve kafeler bulunuyor.