EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tarlabaşı360, Katar Cityscape'e taşınıyor

Lokasyonu ile yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgisini çeken Tarlabaşı360, Katar Cityscape'te Körfez yatırımcısının karşına çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Tarlabaşı360, Dubai'den sonra Katar'da da Arap yatırımcıya tanıtılacak. 26-28 Nisan'da gerçekleşecek Katar Cityscape'te yer alacak olan Tarlabaşı360 projesi, tarihi sokakları, mimari yapısı ve caddeleri ile Türkiye'nin vitrini olarak yatırımcıyla buluşacak.

Rezidans ve ofis alanlarından oluşan Tarlabaşı360 hakkında bilgi veren Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, "Tarlabaşı360 çok büyük emek ve efor sarf ederek, oya gibi işlenerek İstanbul’un tam kalbinde hayat buluyor. Burası bir benzeri daha olmayan, ülkemizin kamu ve özel sektör işbirliğindeki ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi. Biz bu bölgede alışılageldiği gibi rezidans ve ofis inşa etmiyoruz. Burada yok olmak üzere olan bir tarihi yeniden hayata döndürmeye, var olan bir hazineyi tekrar olabilecek en modern hali ile ülkemize kazandırmaya çalışıyoruz." dedi.

"Taksim, yabancı yatırımcı için çekim merkezi"

Körfez yatırımcısının ilk günden beri Tarlabaşı360’ı odağına aldığını vurgulayan Yetgin, "İstanbul yabancı yatırımcı açısından her dönem cazibesini koruyor. Taksim adeta bir çekim merkezi konumunda. Tarlabaşı360, İstiklal Caddesi’nin yanıbaşındaki konumu ile yabancılar için akla gelen ilk adres. Biz sadece rezidans, ofis yapmıyoruz, tarihi sokaklarımız, caddelerimizle gerçek manada bir yaşam konsepti vadediyoruz" dedi.