EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tarihi kampanya ile 12 günde 1.250 adet konut satıldı

Emlak Konut GYO, KONUTDER ve GYODER'in 240 ay vadeyle konut sahibi olmayı mümkün kılan ikinci tarihi kampanyası yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

15 Temmuz'da gerçekleştirilen hain darbe girişimi sonrasında ekonomiye katlı sağlamak ve konut sektörünü canlandırmak amacıyla Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan tarihi kampanya satış ofislerini doldurdu. GYODER ve KONUTDER'in de destek verdiği kampanyanın ilk 12 gününde 1.250 adet konut satışı gerçekleşti. Emlak Konut GYO projelerinde geçen yılın ilk 3 ayında 1200 ev satılmıştı. Kampanya etkisi ile 12 günde yapılan satış 3 ayın toplamını da geride bıraktı.

Yüzde 5 peşinatla 240 ay vade imkanı

Yüzde 0,70 faiz oranıyla 120 ay vadeli satış kampanyasında büyük bir satış başarısı yakalayan Emlak Konut GYO, ikinci kampanyasına 1 Şubat'ta başladı. 31 Mart'a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, 60 ayda yüzde sıfır, 120 ayda yüzde 0.45, 240 ayda yüzde 0.79 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 30 projede 15 bin bağımsız bölümü kapsayan kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların yüzde 5 peşinat ödemesi yeterli oluyor. Kampanyaya dahil olan projeler İstanbul'un yanı sıra Ankara, Konya, Denizli, Nevşehir, Niğde gibi illerde de yer alıyor.