EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Taksim Petek Residence'da 50 ay sıfır faiz fırsatı

DAP Yapı'nın Taksim'de konumlandırdığı Taksim Petek Residence projesinde Ramazan ayına özel olarak 50 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor.

DAP Yapı tarafından İstanbul'un iş ve yaşam merkezi Taksim'de yükselen Taksim Petek Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayı boyunca cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Taksim Petek Residence'da 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor.

Ramazan ayı boyunca 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışlarına devam edilecek olan Taksim Petek Residence'da daire büyüklükleri 103 metrekare ile 239 metrekare arasında, ofislerin büyüklükleri ise 92 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, toplantı odaları, sauna ve jakuzinin yanı sıra kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 58'inin satışlarının tamamlandığı Taksim Petek Residence'ın yatırımcısına yüksek oranda prim sağlaması bekleniyor.