EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Taksim 360'ta sınırlı sayıda rezidans ve ofis için yeni bir kampanya başladı

Taksim 360'ta bulunan 90 rezidans ve 30 ofis için yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinat ve 60 ay sıfır faizle projeye yatırım yapmak mümkün.

Türkiye’nin kamu- özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Taksim 360 projesinde teslimler bu yıl başlıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projenin merakla beklenen rezidans bölümü de geçtiğimiz günlerde avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Stüdyo daireden 4+1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.

Metrekaresi 15 bin TL'den başlıyor

Projeyle ilgili açıklama yapan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor" dedi.

"İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız" diye konuşan Özgül, sözlerine şöyle devam etti: "Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık."