EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı’nın 16 projesinde 120 ay, 0.98 faiz fırsatı

Sur Yapı, konut kampanyasına 16 projesiyle katıldı. Kampanya kapsamındaki konutlar 120 ay, 0.98 faiz fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Sur Yapı, konutta başlatılan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına üç şehir, 13 ilçedeki 16 projesiyle katıldı. Kampanya kapsamında, satış fiyatında yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 10 peşinat ödemesiyle konut sahibi olunabilen projelerde kalan bedel için ise 120 ay 0.98 faiz oranı fırsatı sunuluyor. 31 Ekim 2018’de sona erecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenler için banka ya da kefalet şartı aranmıyor.

PEŞİN ALIMLARA EK YÜZDE 20 İNDİRİM

Sur Yapı, peşin alımlarda ise yüzde 10 kampanya indirimine ek olarak yüzde 20 indirim daha sunuyor. Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Konuta erişilebilirliği artırmak istiyoruz” dedi.

Kampanya, Sur Yapı’nın bin adet konut, ofis ve dükkanı ile sınırlandırıldı. Bunun iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirten Elmas; “Özellikle gençler, yeni evlenenler ya da ilk evini almak isteyenler için böyle zamanlar tarihi bir fırsat” dedi.

Kampanyanın maliyetler fiyatlara yansımadan yapılan son fırsat olduğunu belirten Altan Elmas, sözlerine şöyle devam etti: Vatandaşlarımıza bu fırsatı iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Konut alanlar hep kazançlı çıkmıştır. Bu kampanyadan alanlar ise bir kaç kat kazançlı çıkacak.

Sur Yapı’nın kampanya kapsamındaki projeleri şöyle:

  1. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Semt Bahçekent, Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City, Mirage Cadde Dükkanları, Axis İstanbul Ofis
  2. İstanbul Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe Lavender, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Exen İstanbul
  3. Bursa’da yer alan Marka Rezidans
  4. Antalya’da yer alan Sur Yapı Antalya

Sur Yapı’nın Güneşli’deki Mirage Cadde dükkanları, Ümraniye’deki Exen İstanbul rezidansları, Eyüp’teki Axis İstanbul ofisleri ve Bursa Nilüfer’deki Marka Rezidans konutları da hemen teslim olarak kampanyada yer alıyor.

EDİTÖRÜN NOTU: Antalya projesinde 60 ay, 0.98 vade uygulanıyor.