EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı'dan Kağıthane'ye yeni proje geliyor

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden konut ve ofis projeleri inşa eden Sur Yapı, Kağıthane'de hayata geçireceği yeni proje için çalışmalara başladı.

Son günlerini yaşadığımız 2016 yılında birçok projeye imza atan Sur Yapı, 2017'de de yatırımlarına devam ediyor. Kağıthane bölgesinde daha önce Axis İstanbul projesini hayata geçiren şirket, aynı bölgede konumlandıracağı yeni projesi için çalışmalara başladı.

İnşaatına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması hedeflenen Sur Yapı Kağıthane projesinde konut ve ticari birimlere yer verilecek. Detaylarının henüz açıklanmadığı proje Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde 7 bin 782 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. İki blok şeklinde hayat bulacak olan Sur Yapı Kağıthane projesinde 95 adet 1+1, 125 adet 2+1 ve 20 adet 3+1 olmak üzere toplam 240 konut ve 24 adet ticari ünite bulunacak.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanacağı tahmin edilen Sur Yapı Kağıthane projesinde daire fiyatları ve ödeme planlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.